۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
بازدید دانشجویان رشته روان شناسی از آسایشگاه سالمندان و معلولین کهریزک
ارسال شده در تاریخ 1397/07/11
ساعت 10:52
روز شنبه 1397/07/07 در آستانه روز سالمند، دانشجویان مقطع کارشناسی رشته روان شناسی به سرپرستی استاد محترم خانم سوسن صائبی با همراهی خانم دکتر نراقی زاده و خانم راسخی از آسایشگاه سالمندان و معلولین‌کهریزک بازدیدکردند.
ابتدا آقای طباطبائی مسئول روابط عمومی این مرکز به معرفی این آسایشگاه و خدمات آن پرداختند طبق اظهارات ایشان این آسایشگاه در سال 1351 به همت مرحوم دکتر محمد رضا حکیم زاده و با کمک بانوی نیکوکار خانم اشرف قندهاری (بهادری) در زمین های موروثی فخرالدوله با انگیزه نگهداری ودرمان سالمندان و معلولین نیازمند احداث وتاسیس شده است وبه مرور زمان باکمک های مردمی و نهادهای خیریه گسترش یافت .
هم اکنون حدود 1750نفر سالمند در این مرکز نگهداری می شوند دراین بازدید ابتدا گروه به راهنمائی آقای طباطبائی ازبخش های مختلف مرکز ازجمله بخش توان بخشی وکاردرمانی و فیزیوتراپی که در این بخش انجام کارهای یدی ازقبیل سفالگری ،قالیبافی و گلیم بافی وغیره به مددجویان امکان می دهد که در فعالیتهای گروهی وانفرادی شرکت کرده وسبب تقویت عضلاتشان می شود. سپس از خوابگاه های سالمندان بازدید به عمل آمد .
در پایان بازدید دانشجویان ضمن رضایت از فرصت فراهم شده توسط دانشکده برای این بازدید خواستار فراهم نمودن فرصت های دیگر برای بازدید از اینگونه مراکز شدند.
مددجویان این مرکز نیز از هم صحبتی با دانشجویان و اساتید محترم اظهار خشنودی کردند. در پایان سرپرست گروه از همراهی مسئولین مرکز تشکر و قدردانی کردند .
ارسال کننده:
تعداد بازدید:80
تصاویر مرتبط:

  • 6_0
  • 1_0
  • 4_0
  • 7_0
  • 5_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک، روبروی درب اصلی دانشگاه الزهراء(س)، دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی  
کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188049937+ فاکس : 982188041464+
                  edupsy@alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.