۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
برگزاری جلسه با اعضای انجمن های علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی
ارسال شده در تاریخ 1397/07/17
ساعت 13:40

روز دوشنبه 16 مهر 1397 جلسه ای به دعوت معاون محترم پژوهشی و اجرایی دانشکده سرکار خانم دکتر مهرانگیز پیوسته گر با حضور رئیس محترم دانشکده جناب آقای دکتر امیرغائبی و خانم اشکان و خانم باقری و استادان مشاور در انجمن های علمی خانم دکتر کامران ،خانم دکتر نراقی زاده ، خانم دکتر بناهان ، خانم دکتر محسنی و خانم دکتر افشاری و دبیر انجمن های علمی روان شناسی تربیتی، مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی و برخی از اعضای این انجمن ها تشکیل شد.

معاون محترم پژوهشی و اجرائی دانشکده ضمن خوشآمد به حاضرین از فعالیت های انجمن های علمی در دانشکده تشکر کردند و از ایشان خواستند درخواست ها و پیشنهادات انجمن های خود را برای پشتیبانی دانشکده اعلام نمایند.

اهم مسائل مطروحه از طرف استادان مشاور انجمن و اعضای انجمن شامل: مشکلات مالی، تأمین هزینه های سمینارهای برگزار شده، نیاز به محلی به عنوان پایگاه انجمن ها، بردهایی برای اطلاع رسانی و به روز رسانی صفحه انجمن ها در وب سایت دانشکده بود.

رئیس محترم دانشکده و معاون پژوهشی و اجرایی دانشکده، در خصوص بودجه مختص انجمن ها که از طرف معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تدارک می شود به حاضرین توضیحاتی دادند و از دبیران انجمن ها و استادان مشاور در خواست شد. برنامه عملیاتی انجمن خود را در ابتدای هرترم برنامه ریزی و برای تامین بودجه بیشتر دهند تا امکان برگزاری جلسات با کیفیت مناسب فراهم گردد و دانشکده نیز در حد توان همکاری خواهد داشت .

اتاقی در ساختمان خوارزمی برای حضور دبیر انجمن ها در نظر گرفته شد و مقرر شد تابلوهای اعلانات برای اطلاع رسانی برنامه های انجمن در نظرگرفته شود و هرسه ماه یکبار گزارش از فعالیت های انجمن ها به دانشکده ارایه شود.

در پایان جلسه رییس محترم دانشکده از زحمات دبیران و استادان و مشاوران در انجمن تشکر کردند.

جلسه با صلوات برمحمد و آل محمد در ساعت 50/14دقیقه به پایان رسید.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:44
تصاویر مرتبط:

  • 233_0
  • 1_0
  • 4_0
  • 4_0
  • 5_0
  • 2_0
  • 5_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك ، روبروي درب اصلي دانشگاه الزهرا، دانشكده علوم تربيتي و روان‌شناسي  
كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188041464+ فاكس : 982188049937+
 edupsy[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.