۱۳۹۸ شنبه ۳ فروردين
برگزاری جلسه با اعضای انجمن های علمی دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی
ارسال شده در تاریخ 1397/07/17
ساعت 13:40

روز دوشنبه 16 مهر 1397 جلسه ای به دعوت معاون محترم پژوهشی و اجرایی دانشکده سرکار خانم دکتر مهرانگیز پیوسته گر با حضور رئیس محترم دانشکده جناب آقای دکتر امیرغائبی و خانم اشکان و خانم باقری و استادان مشاور در انجمن های علمی خانم دکتر کامران ،خانم دکتر نراقی زاده ، خانم دکتر بناهان ، خانم دکتر محسنی و خانم دکتر افشاری و دبیر انجمن های علمی روان شناسی تربیتی، مدیریت آموزشی و برنامه ریزی درسی و برخی از اعضای این انجمن ها تشکیل شد.

معاون محترم پژوهشی و اجرائی دانشکده ضمن خوشآمد به حاضرین از فعالیت های انجمن های علمی در دانشکده تشکر کردند و از ایشان خواستند درخواست ها و پیشنهادات انجمن های خود را برای پشتیبانی دانشکده اعلام نمایند.

اهم مسائل مطروحه از طرف استادان مشاور انجمن و اعضای انجمن شامل: مشکلات مالی، تأمین هزینه های سمینارهای برگزار شده، نیاز به محلی به عنوان پایگاه انجمن ها، بردهایی برای اطلاع رسانی و به روز رسانی صفحه انجمن ها در وب سایت دانشکده بود.

رئیس محترم دانشکده و معاون پژوهشی و اجرایی دانشکده، در خصوص بودجه مختص انجمن ها که از طرف معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تدارک می شود به حاضرین توضیحاتی دادند و از دبیران انجمن ها و استادان مشاور در خواست شد. برنامه عملیاتی انجمن خود را در ابتدای هرترم برنامه ریزی و برای تامین بودجه بیشتر دهند تا امکان برگزاری جلسات با کیفیت مناسب فراهم گردد و دانشکده نیز در حد توان همکاری خواهد داشت .

اتاقی در ساختمان خوارزمی برای حضور دبیر انجمن ها در نظر گرفته شد و مقرر شد تابلوهای اعلانات برای اطلاع رسانی برنامه های انجمن در نظرگرفته شود و هرسه ماه یکبار گزارش از فعالیت های انجمن ها به دانشکده ارایه شود.

در پایان جلسه رییس محترم دانشکده از زحمات دبیران و استادان و مشاوران در انجمن تشکر کردند.

جلسه با صلوات برمحمد و آل محمد در ساعت 50/14دقیقه به پایان رسید.

ارسال کننده:
تعداد بازدید:62
تصاویر مرتبط:

  • 233_0
  • 1_0
  • 4_0
  • 4_0
  • 5_0
  • 2_0
  • 5_0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خیابان ده ونک، روبروی درب اصلی دانشگاه الزهراء(س)، دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی  
کدپستی : 1993893973
تلفن : 982188049937+ فاکس : 982188041464+
                  edupsy@alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.